Zvonění, hodiny
Kdy ve škole zvoní? Začátek a konec vyučovacích hodin.

Upozornění pro žáky a jejich doprovod - leden 2017
Rodiče a žáci, kteří přicházíte do školy ulicí Na Čečeličce, snažte se využívat chodníků po obou stranách. Používání silnice není bezpečné za žádných okolností, ale za současných podmínek, kdy řidič auta může snadno dostat smyk, je to ještě nebezpečnější. Uvědomuje si, že chodníky nejsou vždy řádně posypané, ale pořád je případný pád, menším zlem než srážka s autem.

Krásné vánoční svátky 2016
Krásné vánoční svátky a pohodu ve společnosti Vašich blízkých Vám přeje Vaše škola

PF 2017
Vážení kolegové, rodiče a přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci a podporu v letošním roce a budeme se těšit na setkávání v roce následujícím.

Mezinárodních Vánoce 7. 12. 2016 ve 14.00 hodin.
Vážení rodiče a příznivci naší školy, milí žáci, srdečně Vás zveme na předvánoční setkání. Tentokrát se sejdeme v duchu „ Mezinárodních Vánoc“, poslechneme si koledy z různých zemí v podání pěveckého sboru naší školy, spolu se svými dětmi si budete moci vytvořit zajímavé ozdoby a dárky a popovídat si, nejen s námi, můžete i naší kavárně, kde Vám představíme různá tradiční vánoční jídla.

Všechny novinky >>

10.01.2017 - Družina v prosinci 2016