Informace ke stravování

Informace ke stravování dětí v Základní škole.

Aktuální jídelníček Přihlášení do systému Návod k používání internetové aplikace pro objednávání stravy

Strava je k nám dovážena ze ŠJ při MŠ Pod Lipkami 5, Praha 5. Jídelníček bude sestavován nadále tak, aby vyhovoval povinnému spotřebnímu koši žáků stravujících se na základní škole.

Cena za oběd (podle věkových kategorií):

I. kategorie (6-10let) 25,- Kč/oběd
II. Kategorie (11-14let) 27,- Kč/oběd
III. kategorie (15 a více let) 29,-Kč/oběd
Zaměstnanci 31,-Kč/oběd

Obědy je nutno zaplatit vždy nejpozději do 20. dne v měsíci na měsíc následující. Platí se předem (tj. nejpozději do 20. října na měsíc listopad). Žáci a zaměstnanci ZŠ jsou po připsání platby automaticky systémem přihlášeni na celý měsíc dopředu dle stravovacích dnů.

Způsoby platby:

• formou trvalého příkazu či vkladem na č. účtu 115-774290267/0100 (KB a.s.)
  • ve výjimečných případech je možné zaplatit hotově v kanceláři ZŠ

Pro správné připsání platby je potřeba vždy uvádět variabilní symbol! Ten je shodný s evidenčním číslem strávníka v informačním systému a každý strávník jej včas obdrží.

Částka k platbě na měsíc:

I. kategorie (6-10let) 550,- Kč
II. Kategorie (11-14let) 594,- Kč
III. kategorie (15 a více let) 638,-Kč

Pro vaše pohodlí jsme pro vás připravili komfortní internetovou aplikaci pro objednávání a odhlašování stravy. V aplikaci najdete také jídelníček na 14 dní dopředu. V sekci Návod k používání internetové aplikace najdete v části podrobné informace.

Doporučujeme všem strávníkům používat aplikaci co nejvíce. Vyhnete se tak zbytečným telefonátům a možným lidským chybám.

Ve výjimečných případech náhlé nepřítomnosti je nutné dítě odhlásit den předem a to do 13:30 hodin v ZŠ, na telefonu paní Romany Frančeové, tel: 257 319 521, v případě dlouhodobé nepřítomnosti ve ŠJ u pana L. Vocelky, tel.: 731 485 166. Později nebude možné stravu zrušit, ale rodič má možnost si zaplacený oběd první den nepřítomnosti odnést.