Přestup z jiné školy

Informace k přijetí dítěte do jiného než prvního ročníku

Naše škola umožňuje žákům jiných ZŠ přestup k nám. Nejčastějším motivem k přestupu do naší školy bývá menší počet žáků, individuální  a speciálně pedagogický přístup.  Před uvažovaným podáním žádosti o přestup dítěte do kteréhokoliv ročníku školy je třeba se spojit se školou ke zjištění, zda je přestup možný, z důvodu kapacity jednotlivých tříd.  Na základě předběžného jednání v případě kladného stanoviska o možnostech přijetí ze strany školy podají rodiče písemnou žádost o přestup.
Formulář žádosti je k vyzvednutí u hospodářky školy (v přízemí), u pani zástupkyně v prvním patře budovy nebo na webových stránkách školy www.zsgraficka.cz v sekci žádosti, formuláře.
Doporučujeme osobní návštěvu školy, rádi Vám vše osobně ukážeme a zodpovíme konkrétní dotazy.