Hygienická opatření od září 2020

Žádáme všechny rodiče o dodržování zvýšených hygienických požadavků.

1. Vstup do MŠ bude umožněn pouze dospělým osobám v roušce.
  2. U vstupu do MŠ si prosím vydezinfikujte ruce.
  3. V budově a na pozemku MŠ se zdržujte jen po dobu nezbytně nutnou, dodržujte odstupy od ostatních.
  4. Do MŠ nebude přijato dítě se zvýšenou teplotou ani viditelným počínajícím respiračním onemocněním. U dětí s projevy alergického kašle či rýmy žádáme o dodání potvrzení diagnózy příslušného lékaře.
  5. Dítě předává vždy rodič osobně paní učitelce před každou třídou, kde mu bude změřena teplota (nelze dítě posílat po schodech do patra samotné).
  6. Prosím o předání informací všem členům rodiny, kteří budou naši MŠ navštěvovat.

Všem rodičům děkujeme za jejich ohleduplnost k ostatním.
Věřím, že vše zvládneme a provoz naší školky nebude nijak narušen.

Na všechny naše dětičky se moc těší celý kolektiv MŠ.

Mateřská škola, Holečkova 38, 150 00 Praha 5 - Smíchov, telefon: 257 314 807, vedoucims@zsgraficka.cz