Aktuální informace k zápisu do prvního ročníku na školní rok 2020/2021
Aktuální informace k zápisu do prvního ročníku na školní rok 2020/2021v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva, týkající se koronaviru a onemocnění COVID-19.

Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021 pro cizince / Precautions for enrollment to the primary school for the 2020/2021 school year for foreigners
Informace k zápisům

Studijní materiály a zadání úkolů pro žáky
Pro přehlednost jsme vytvořili novou rubriku, ve které naleznete chronologický seznam studijních materiálů a úkolů pro naše žáky.

Jak zvítězit nad drakem Koronem omalovánkový příběh
Vážení rodiče a milé děti, předkládáme Vám omalovánkový příběh o tom, jak můžeme společně porazit draka Korona. Příběh vznikl pro děti, aby se snadněji seznámily s opatřeními, kterými mohou sebe i své blízké chránit před nemocí COVID-19. V případě nejasností prosím pište nebo volejte - 733 130 892.

Škola v časech karantény – slovo ředitelky, aktualizováno 1.4.2020
Vážení rodiče, milí žáci a příznivci školy, celý svět právě podstupuje těžkou zkoušku: všichni se snažíme vyrovnat se s novou skutečností, s tím, že nám zmizely některé jistoty a objevily se nové výzvy. Všechno se mění a změna se stává trvalým stavem.

Všechny novinky >>

01.04.2020 - Elektronické zápisy od 1.4. do 20.4.2020