Zvonění, hodiny
Kdy ve škole zvoní? Začátek a konec vyučovacích hodin.

Aktuální jídelníček
Aktuální jídelníček Základní školy.

Setkání na téma Poskytnutí první pomoci 25. 1. 2018
Beseda na téma Poskytnutí první pomoci. Akce je zdarma přístupná rodičům a dětem z Prahy 5, ale počet míst je omezen.

Ředitelské volno pro žáky školy 21. – 22. 12. 2017
V souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje ředitelka Základní školy Praha 5 - Smíchov, Grafická 13 z důvodu plánovaných oprav podlahových krytin ve dnech 21. – 22. 12. 2017 ředitelské volno pro žáky školy.

Adventní setkání ZŠ a MŠ Grafická v Grafické 13 - 7. 12. 2017
Pojďme se potkat v čase předvánočním, zastavit se, popovídat, vypít si šálek kávy s přáteli, poslechnout si koledy a vyrobit si něco ve vánoční dílně. Vaše děti jistě potěší naše zábavná tombola. Přijďte, těšíme se na Vás, škola Grafická

Všechny novinky >>

14.02.2018 - Vyrábíme ve školní družině - únor 2018