Základní a mateřská škola Grafická
Základní a mateřská škola Grafická na Facebooku

Akce HELPPES 21. 4. 2016

Ve čtvrtek 21.4. 2016 žáci 1. a 2. třídy navštívili prezentaci neziskové organizace HELPPES, která se zabývá výcvikem asistenčních psů.

Na tuto akci se děti pečlivě připravily. V hodině prvouky jsme si povídaly o tom, jak je pomoc takového pejska pro jeho majitele důležitá a jak náročná je i jeho příprava a výcvik.
Na interaktivní tabuli se děti seznámily s organizací HELPPES a na mapě si znázornily, kde výcvik psů probíhá a kde se v Praze 5 - Motole nachází.
Děti si oblékly zvýrazňovací vesty a zvláště dbaly o svoji bezpečnost v silničním provozu cestou do Komunitního centra.
Na děti čekala beseda o asistenčních psech, ukázky výcviku, pomoci a na závěr programu bylo dětem umožněno, aby se mohly s asistenčním pejskem Balu pomazlit.
Dětem se akce velmi líbila, projevily zájem o další setkání s psími pomocníky a namalovaly krásné obrázky z dnešního setkání.

Akce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPESAkce HELPPES

Autor článku: Mgr. Radmila Jedličková
Autor fotografií: Mgr. Radmila Jedličková

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace