Základní a mateřská škola Grafická
Základní a mateřská škola Grafická na Facebooku

Bruslení 1.a 2. třídy ZŠ Grafická ve čtvrtek 6.2.2020

Ve čtvrtek 6. února žáci 1. a 2. ročníku vyrazili bruslit na kluziště MČ Praha 5. Vedení se ujali zkušení odborní instruktoři z trenérského týmu projektu JSMEINLINE NA LEDĚ.

Děti se nejprve naučily správný postoj, techniky bruslení a brzdění a hlavně nejdůležitější dovednost – umění padat. Bruslení bylo vedeno formou her a mělo u našich žáků velký úspěch.
Všichni se už těší na 14. 2., kdy proběhne pokračování našich ledových radovánek. Budou se zdokonalovat a získávat větší jistotu na ledě a jednou se z nich stanou opravdoví mistři.
Přejeme si, aby se děti na led rády vracely, nebály se a pohyb pro ně byl zábavou.
Bruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ GrafickáBruslení 1.a 2. třídy ZŠ Grafická

Autor článku: Marta Rieglová
Autor fotografií: Marta Rieglová

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace