Den dětí Sacre Coeur 14.5.2019

V úterý 14. května v parku Sacre Coeur Městská část Praha 5 ve spolupráci s Městskou policií, Policií ČR a hasičským záchranným sborem uspořádala oslavu Dne dětí, které se zúčastnily všechny děti z 1. stupně naší školy.

Program plný zábavy spolu s předvedením výcviku policejních koní a psů naše děti mimořádně zaujal. Prohlídka policejních aut, motorky, ale i záchranného vozidla hasičů vzbudila zájem hlavně u chlapců. Řada dětí si odnesla na památku svůj vlastní řidičský průkaz.
V různých disciplínách, jako paintball, košíková, laserová střelba, nafukovací skákací hrad, kvízy a další, děti plnily úkoly a za získaná razítka dostaly na závěr ceny a odměny.
Počasí se vydařilo a děti prožily opravdu nevšední zážitek.