Divadlo Minor - představení Koukej, svět! 22. 11. 2017

Ve středu 22.11. 2017 žáci třetí třídy navštívili oblíbené divadlo Minor, kde shlédli nové představení s názvem Koukej, svět!

Děti byly nadšené, opět měly místa v prvních řadách a díky tomu si užily přímý kontakt s herci. Po představení si všichni mohli prohlédnout výstavu a zařádit si v Galerii divadla Minor, kde vyzkoušeli různé pohádkové prolézačky a skluzavky.

Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!Divadlo Minor - představení Koukej, svět!