Dodržování Harmonogramu nástupů žáků 1.stupně do skupin od 25.5.2020

Výzva k dodržování Harmonogramu nástupů žáků 1.stupně do skupin od 25.5.2020

Vážení zákonní zástupci,
zdůrazňujeme povinnost důsledného dodržování vymezených časů příchodů žáků do jednotlivých skupin. Harmonogram je uveřejněn na webových stránkách školy https://www.zsgraficka.cz/download-file/1450-1590181951.pdf.
V případě, že Váš syn/dcera nebude připraven/a ve stanovený čas dle Harmonogramu k převzetí do skupiny třídním učitelem/učitelkou před školou, nebude možné z organizačních důvodů a z důvodu povinného dodržení hygienických opatření MŠMT žáka do školy v daný den již přijmout.
Abychom předešli odmítnutí vstupu Vašeho dítěte do školy, žádáme Vás o důsledné dodržování časů uvedených v Harmonogramu.
Děkujeme za pochopení.