Dopravní výchova ve 4. a 5. třídě 16.1.2019

Dopravní výchova ve 4. a 5. třídě a návštěva dopravního hřiště ZŠ Chaplinovo náměstí na Barrandově 1. část - teoretická výuka ve třídě

Ve středu 16. 1. 2019 měli žáci 4. a 5. třídy úvodní část čtyřdílného cyklu Dopravní výchova na ZŠ Chaplinovo náměstí na Barrandově.
V zimních měsících, 16.ledna a 18.března 2019, proběhnou dva díly teoretické přípravy žáků - chodců a cyklistů. Na jaře naše žáky čekají praktické lekce na dětském dopravním hřišti, kde si na kolech, koloběžkách, ale i v roli chodců procvičí různé dopravní situace. Tyto akce jsou velmi potřebné, aby děti uměly využít teoretické znalosti s praktickými nejen na dopravním hřišti, ale i v běžném silničním provozu.

"Co máš dělat na červenou,
když se kolem auta ženou?
Na chodníku klidně stát,
v jízdní dráhu nevbíhat."

Dopravní výchova ve 4. a 5. tříděDopravní výchova ve 4. a 5. tříděDopravní výchova ve 4. a 5. tříděDopravní výchova ve 4. a 5. tříděDopravní výchova ve 4. a 5. třídě