Družina v listopadu 2015

V listopadu jsme s družinou navštívili Policejní muzeum ČR, děti tak mohly vidět policejní uniformy, zbraně, motorky.

Nejvíce je zaujal vycpaný pes Argo. Na začátku měsíce proběhla oslava Halloweenu v tělocvičně, kde si děti zahrály různé hry např. Sbírání pavouků, Čokoládu, proběhla i promenáda v maskách a diskotéka. V družině jsme pracovali s přírodním materiálem (listím) - vyráběli jsme dráčky a koláž lva. V parku Sacre Coeur jsme pouštěli draky a hráli míčové hry. Ve třídě jsme s dětmi hráli společnou hru Předávaná v kruhu. K tématu historie Prahy děti kreslily starobylé památky a vytvářely papírové loutky. Na školní zahradě jsme si vyzkoušeli volání z vyrobeného telefonu ze dvou kelímků spojených provázkem.