Informace ke zveřejnění výsledků zápisu do 1.třídy pro školní rok 2020/2021

Upřesňující informace k přidělení číselného registračního kódu žáka v průběhu zápisu a informace ke zveřejnění přijatých žáků v rámci letošního zápisu do první třídy pro školní rok 2020/2021.

Přidělení číselného registračního kódu žáka v průběhu zápisu

V průběhu zápisu do 1.třídy Vám byl přidělen číselný registrační kód Vašeho dítěte. Tento kód, přidělený z důvodu ochrany osobních údajů, slouží k identifikaci dítěte a bude využit při informaci, které dítě bylo v rámci přijímacího řízení přijato. Přidělení kódu tedy neznamená, že dítě bylo přijato, ale pouze v rámci zápisu registrováno.

Kdy a jak zjistím, zda bylo dítě přijato?

Ve čtvrtek 30.4.2020 bude na webových stránkách školy a na informační tabuli na budově školy vyvěšen seznam číselných registračních kódů dětí, které byly přijaty.