Jarní slavnost 15.5.2019

Dne 15.5.2019 ve 14.00 hodin se opět sejdeme na již tradiční Jarní slavnosti, kterou oslavíme Svátek matek a Den rodiny.

Jarní slavnost

Milí rodiče, žáci a přátelé školy,
Při neformálním setkání si můžete užít se svými dětmi zábavné odpoledne, zasoutěžit si, posedět v naší kavárně se svými přáteli i učiteli a můžete si popovídat o tom, co se Vám ve škole líbí a co byste si představovali jinak a můžete nám sdělit Vaše nápady, které si rádi vyslechneme a pokud to bude možné, budeme je i realizovat.
Součástí zábavného odpoledne bude již tradiční tombola a stánek přines – odnes (módní doplňky, šátky, korálky…..přineste to, co se vám již nehodí, a odneste si něco, co vás potěší), který minule slavil velký úspěch a naše žákyně z 9. tříd vám v něm budou k dispozici.
Akce je určena i pro veřejnost, vezměte s sebou své kamarády a známé.
Budeme rádi za dárky a reklamní předměty do tomboly i již nepotřebné módní doplňky do stánku přines - odnes.
Výtěžek z tomboly je určen Spolku rodičů a jsou z něho hrazeny různé odměny pro žáky školy.