Ježíšek v 1. třídě 19. 12. 2017

Tak si představte, že nás v první třídě už navštívil Ježíšek! Přišel a odešel oknem a nechal nám tu, špindíra, stopy! Dokonce i na lavici! On asi neví, že na lavice se nestoupá...

V dopise nám psal, že dárky přinesl dříve, protože jsme měli besídku s paní učitelkou.
A víte co nám přinesl? Spoustu deskových her, chrastítka na hudební výchovu a obrovskou modelínu. Ten je hodný! :)
Moc děkujeme, Ježíšku, a slibujeme, že budeme hodní a budeme se poctivě učit. Už jsme začali s paní učitelkou povídáním o vánočních zvycích - rozkrojili jsme společně jablko a měli jsme hvězdu, která nám přinese štěstí. Také jsme byli pozváni 4. třídou, která nám zazpívala krásnou píseň a společně jsme si namalovali obrázky. Ti čtvrťáci jsou šikovní! Jednou chceme být jako oni.
A tak vám přejeme štěstí a hodně zdraví do Nového roku.
Vaši prvňáčci!

Ježíšek v 1. tříděJežíšek v 1. tříděJežíšek v 1. tříděJežíšek v 1. tříděJežíšek v 1. tříděJežíšek v 1. tříděJežíšek v 1. třídě