„ Kniha pro maminku“ - pozvánka na 4.5.2016

ZŠ Grafická srdečně zve k příjemnému strávení májového odpoledne.

Dne 4. 5. 2016 se v budově ZŠ a MŠ Praha 5 – Smíchov, Grafická 13 uskuteční zábavné odpoledne pro děti a rodiče. Součástí programu, na kterém vystoupí žáci školy, je i velké množství tvořivých dílen, kde si děti budou moci vyrobit vlastní komiks, papírové záložky do knih, knihu (kolibří formát), seznámí se s deníky slavných a samy si jeden vyrobí a mnoho dalších poutavých činností.
Účastníci se mohou občerstvit  v naší literární kavárně a ke kávě či čaji si něco zajímavého přečíst. Pro soutěživé děti je připraven knižní trojboj. Ve škole se budou moci žáci setkat s opravdovým spisovatelem panem Zdeňkem Táborským a spisovatelkou a malířkou Pavlínou Táborskou a seznámit se s jejich knihou „ Měli dinosauři blechy?“ Na místě bude možné si knihu zakoupit v omezeném množství za zvýhodněnou cenu.
Pro ty, kteří chtějí odejít s novou knihou a nechtějí si ji kupovat, bude zřízena knižní směnárna. Přineste do ní knížku, kterou už máte přečtenou a odneste si jinou.
Celá akce začne ve 14 hodin a předpokládaný konec je v 17 hodin. Těšíme se na všechny, kteří si s námi přijdou užit hezké odpoledne :)