Základní a mateřská škola Grafická
Základní a mateřská škola Grafická na Facebooku

Na závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracem - 25.6.2020

V minulém týdnu jsme si připravili odnože k zakořenění do misek s vodou z rostlin, o které se staráme ve třídě

Po zapuštění kořínků u odnoží nadešel ten správný čas k přesazení do květníčků se zeminou. V odpolední skupině jsme během pobytu na školní zahradě odebrali zeminu z kompostu.
Přesazení rostliny do květníčků s ozdobným keramickým obalem jsme zvládli poslední den školy před vysvědčením. Rostlinky si odneseme domů a budeme se o ně o prázdninách pečlivě starat.
Dnešní den byl sváteční nejen díky našim pěstitelským pracem ale i narozeninovou oslavou, kterou jsme společně ukončili tento mimořádný školní rok.
Na závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracemNa závěr školního roku jsme se v první skupině věnovali pěstitelským pracem

Autor článku: Mgr. Marta Rieglová
Autor fotografií: Mgr. Marta Rieglová

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace