Návštěva Bovýska na naší škole 26.3.2019

Dnes na naši školu zavítal Bovýsek. Je to postavička, která dětem do škol přináší zdarma ovoce, zeleninu, mléko a mléčné výrobky. Děti v přípravné, 1., 2. a 3. třídě měly z návštěvy Bovýsků velkou radost.

Ve třídách si Bovýskové s dětmi povídali o zdravé výživě, ověřovali jejich znalosti z prvouky a ukázali dětem neobvyklé druhy ovoce a zeleniny. Díky programu Ovoce, zelenina a mléko do škol dostávají naši žáci pravidelně krabičkové mléko a mnoho druhů ovoce a zeleniny. Děti si na svačiny rychle zvykly a nabídku s chutí využívají.