Návštěva dopravního hřiště na ZŠ Barrandov 21.5.2019

Dopravní výchova 4. a 5. třída - návštěva dopravního hřiště ZŠ Chaplinovo náměstí na Barrandově 3. část - praktické jízdy

V úterý 21.5.2019 měli žáci 4. a 5. třídy závěrečnou část cyklu Dopravní výchovy na ZŠ Chaplinovo náměstí na Barrandově.
V praktické části si děti nejdříve vyzkoušely samotnou jízdu na kolech a po seznámení se s trasou a pravidly už na hřišti jezdily samostatně. Program děti velmi bavil, navíc nám přálo i počasí. Děti si praktickou formou vyzkoušely na vlastní kůži provoz a začaly si osvojovat tolik potřebné znalosti pravidel silničního provozu.