Nové travnaté hřiště v Mateřské a Základní škole Grafická 14. 9. 2018

V pátek 14. září byla slavnostně přestřižena páska na novém hřišti v Základní a Mateřské škole Grafická13/1060 v Praze 5.

Pásku přestřihl místostarosta Městské části Prahy 5 zodpovědný pro oblast školství Mgr. Vít Šolle a ředitelka školy Mgr. Radmila Jedličková společně s dětmi školy. Po té následovalo pro přítomné děti a rodiče bohaté občerstvení, připravené školou. Děti si zároveň vyzkoušely nově nainstalované herní prvky. V rámci programu na obnovu a doplnění herních prvků na zahradách škol, zřizovaných Městskou částí Praha 5, byl v rámci schváleného rozpočtu poskytnut mimořádný investiční příspěvek na realizaci umělého trávníku v ploše dvorní školní zahrady, kde vzhledem k zastínění vzrostlými stromy není možné udržet živý trávník. Záměr byl realizován společností ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. a škole byl poskytnut příspěvek ve výši 264.228,- Kč vč. DPH.