Nový systém stravování 2015

S novým školním rokem přešla naše škola na nový systém stravování.

Vážení strávníci, vážení rodiče a zákonní zástupci žáků naší školy, od 1. září 2015 jsme pro Vás připravili nový stravovací systém. Tento systém Vám umožní pohodlně provádět přihlášky, odhlášky a změny odběru stravy ve školní jídelně pomocí aplikace na internetu. Samozřejmostí je použití aplikací pro mobilní telefony (Android a IPhone a ostatní). Na webových stránkách naší školy také najdete vždy aktuální jídelníček na 14 dní dopředu. Na jídelníčku i v objednávkách jednotlivých strávníků pro Vás uvádíme alergeny, včetně stručného popisu skladby jídla, pokud tato skladba nevyplývá z jeho názvu. Od druhého týdne budeme do jídelníčku zařazovat každé úterý a čtvrtek dva druhy jídla. Později, po zaběhnutí provozu, předpokládáme možnost výběru ze dvou menu denně.

Veškeré informace najdete na stránce: Informace ke stravování