Pozvánka na online setkání k zápisu do 1. třídy

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na online setkání k zápisu do 1. třídy, které se bude konat v pondělí 22. 3. 2021 v 16.00 hodin.

Schůzka k zápisu do 1. třídy

Budete mít možnost poznat budoucí třídní učitelku první třídy paní Martinu Zajíčkovou, vedoucí učitelku pro 1. stupeň paní Martu Rieglovou a k dispozici Vám budu i já, abych mohla zodpovědět Vaše případné dotazy ohledně vize, koncepce a směřování školy. V případě Vašeho zájmu nám napište na email marketa.skalova@zsgraficka.cz, abychom s Vámi počítali a umožnili Vám vstup do schůzky.
Tématem bude výuka v první třídě, metody a formy. Klima školy, očekávání dětí a rodičů, řešení krizových situací ve škole, spolupráce školy a rodiny a jistě mnoho dalšího, co Vás bude zajímat.
Těším se na setkání s Vámi, s pozdravem Radmila Jedličková