Pozvánka pro rodiče a zákonné zástupce budoucích prvňáčků na první třídní schůzku v úterý 16.6.2020 v 16,30 hodin

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na první třídní schůzku, na které se dozvíte důležité informace k organizaci prvního dne školního roku 2020/2021.

Dále k provozu naší školy, školní družiny a jídelny, zájmových kroužků, k ISIC kartě a další. Rádi odpovíme na Vaše dotazy a připomínky.
Třídní schůzka se bude konat v úterý 16. června 2020 v 16, 30 hodin v ZŠ Grafická, ve 2. patře vlevo, v místnosti 4. třídy. Schůzky se vzhledem k mimořádným opatřením konají bez účasti Vašich dětí, děkujeme za pochopení.
Těšíme se na Vaši účast!

Mgr. Monika Maršíková