Přípravná třída na výletě v Košířích 21. 6. 2018

Hned brzy ráno vyrazila přípravná třída na výlet do blízkého lesa v Košířích

V lese bylo nádherně! Slyšeli jsme zpívat ptáky, viděli spoustu broučků a různých rostlin. Nejprve jsme vylezli na rozhlednu Cibulka. Líbila se nám hlavně proto, že vypadala jako část starodávného hradu. Posvačili jsme v altánku a vyrazili na hřiště, které bylo ukryto hluboko v lese. Po cestě jsme narazili na domeček z klacků, který jsme nejprve opravili a poté osídlili.
Závěr dne jsme strávili u potoka, navštívili rybník a pozorovali malé rybičky. Všechny děti byly z lesa nadšené. Těší se na další výlet. Přejeme krasné léto a mnoho zážitků na vašich výpravách do lesů!