Přípravná třída - příprava na první třídu 2014

V přípravné třídě naší školy se děti pod vedením paní učitelky Marty Houdové připravují na vstup do první třídy základní školy.

Upevňují si základní návyky sebeobsluhy, protože ve škole jsou na ně v tomto ohledu kladeny větší nároky než v... MŠ / vlastní skříňka na zámek, zvládnout unést tác s obědem aj. / a samozřejmě se hlavně připravují na osvojování učiva. Zábavnou formou podporujeme rozvoj hrubé i jemné motoriky, řečové i rozumové schopnosti a dovednosti, podporujeme prosociální chování a prožívání.

Autor článku: Mgr. Radka Jedličková
Autor fotografií: Mgr. Radka Jedličková