Proč v době on-line nezkusit také něco off-line? 24.3.2020

Naši druháčci se touto cestou budou učit psát dopis

Vzpomínáte si, vy, dospělí, jaké to je, když jste v dětství objevili ve schránce dopis s vašim jménem? Jaký jste měli pocit, když jste obálku otevírali, když jste zjistili, kdo vám píše, jak jste byli rádi, že si někdo vzpomněl jen na vás a že mu stálo za to podstoupit celou nelehkou proceduru psaní dopisu? Věřím, že stejně příjemné pocity zažijí i naše děti.
Paní učitelka napsala každému žákovi dopis a do každé obálky vložila také čistou obálku i se známkou, aby s tím rodiče neměli starost. Teď uz zbývá jen napsat odpověď, najít nejbližší poštovní schránku a dopis do ní vhodit, například cestou na nákup nebo při zdravotní procházce.
Věřím, že i ta naše, školní schránka bude plná radosti z dopisů od dětí.
Děkujeme tímto také naší paní doručovatelce.

Proč v době on-line nezkusit také něco off-line?Proč v době on-line nezkusit také něco off-line?

Autor článku: Martina Zajíčková
Autor fotografií: Martina Zajíčková