Projekt Moje oblíbená kniha 6. - 9. 3. 2018

V týdnu od 6. do 9. 3. 2018 proběhly ve 3.třídě Projektové dny s názvem Moje oblíbená kniha.

Projekt byl zaměřen na čtení s porozuměním, radost z četby a vědomí důležitosti četby v každodenním životě.
Děti představovaly své vlastní přečtené knihy, četly z nich ukázky a po společném povídání o knížce prováděly zápisy do čtenářských deníků.
Projekt byl zaměřen na úkoly z ČJ a vhodně prolínal učivo předmětů Prvouka, Matematika a Pracovní činnosti. Při závěrečném hodnocení projektu děti projevovaly radost, nestyděly se samostatně hodnotit sebe, ostatní i to, co se povedlo.