Projekt “ Záleží na každém dítěti” - 2016

Naše škola je již třetím rokem účastníkem tohoto projektu, který zvyšuje kvalitu a efektivitu vzdělávání žáků.

Pod vedením pana Marka Penfolda jsou učitelé ještě kreativnější a dokáží zapojit do vyučovacího procesu každé dítě. O tom, jak taková výuka vypadá v praxi, se žáci i učitelé naší školy mohli přesvědčit v tomto týdnu, kdy byl pan Penfold hostem naší školy. Výuka potěšila malé i velké a někteří žáci procvičili s panem Penfoldem svou angličtinu.
Budeme se těšit na další návštěvu a srpnový seminář pro pedagogy.