Projekt záložky 13. 11. 2017

Naše škola opět pokračuje v projektu“ Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš, čitáme“

Žáci naší školy již společně četli a vyráběli záložky, které poslali partnerské škole na Slovensko. Vy se můžete podívat na fotografie, kde si naši žáci prohlížejí záložky zaslané ze Slovenska. Kromě témat přečtených knih se na záložkách objevují i kontakty a informace o dětech, tak aby se vzájemně mohly poznávat.

Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“Projekt “Založka do knihy spaja školy: Čitam, čitaš,čitáme“