Schválení finančních prostředků na aktivity MAP - 2018

RMČ Praha 5 schválila finanční prostředky na aktivity MAP (místní akční plán) rozvoje a vzdělávání v Praze 5 pro základní a mateřské školy zřizované MČ.

Základní a mateřská škola Grafická obdržela finanční prostředky na nákup knih do školní knihovny, sady knih pro třídy a také předplatné časopisů. Dva roky si teď děti z přípravné třídy a prvního stupně budou moci číst ve Čtyřlístku a Sluníčku a také z nich tvořit, vystřihovat a vyrábět a pro starší žáky je určen časopis Časostroj, který je bude zábavnou formou seznamovat s historií. Děkujeme!