V rámci profesní orientace se včera mohly žákyně druhého stupně blíže seznámit s oborem floristika a s dalšími obory, které nabízí Střední odborná škola stavební a zahradnická na pražském Jarově.

Vstřícný přístup školy reprezentovala paní magistra Papežová, která si pro nás došla až na tramvajovou zastávku, provedla nás rozsáhlým školním parkem, řekla nám základní informace o škole a ochotně zodpovídala naše zvědavé dotazy.
Dívky si následně... mohly vyzkoušet svůj talent pro vazbu květin a zvažovat, jestli by je zajímala práce v květinářství či zahradnictví. Pestré, krásně barevné suché květiny pocházely ze školní zahrady a byly nám poskytnuty zcela zdarma. Práce nám trvala něco přes hodinu - není to zdaleka tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.
Nakonec jsme si ještě prohlédly místní botanickou zahradu a park.
Den se krásně vydařil, kromě vlastních výrobků jsme si odnesly nové zkušenosti, příjemné zážitky a námět k přemýšlení. Děkujeme.

Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.Seznámení žáků s oborem floristika a s dalšími obory Střední odborné školy stavební a zahradnická na pražském Jarově.