Školní časopis Grafická (po celý rok) 2018

Tvořit a psát do školního časopisu není jednoduchá věc!

Ten náš se jmenuje Grafická (po celý rok) a žáci naší čtvrté třídy se jej snaží 4x ročně naplnit nejrůznějšími informacemi a zajímavostmi. Časopis zatím vychází v podzimních, zimních a jarních termínech a právě teď pracujeme na letním, hřejivém a hlavně předprázdninovém čísle. Ve vydávání školního časopisu jsme zatím začátečníci, vše se teprve učíme, ale každé číslo je lepší a lepší. Rubriky jako editorial, příběh, stránka pro kluky, stránka pro holky, rozhovor na téma, to vše v našem časopisu najdete. Kdo je zdatnější v psaní, vytváří textové stránky, kdo raději kreslí, pomáhá stránky dotvořit svými obrázky. Pracujeme na něm s radostí a snad je to znát.

Školní časopis Grafická (po celý rok)Školní časopis Grafická (po celý rok)Školní časopis Grafická (po celý rok)