Školní klub v měsíci dubnu 2018

Školní klub při ZŠ Grafická nezahálí ani v měsíci dubnu

Zúčastnili jsme se pohádkového lesa na Barrandově, kdy děti s rodiči plnili úkoly na cestě kolem světa. Počasí bylo nádherné a chládek nám zajišťovala příjemná procházka lesem.
Dále jsme s chlapci uklízeli na školní zahradě štěpky, které vznikly při odborné prořezávce stromů. Práce kluky bavila a šla jim pěkně od ruky.
Pátky po dohodě trávíme s dětmi v tělocvičně, kdy hrajeme různé hry. Na tělocvičnu se vždy těšíme.