Základní a mateřská škola Grafická
Základní a mateřská škola Grafická na Facebooku

Slavnostní ukončení I. pololetí 28.1.2021

Dnes jsem měla tu čest předat našim prvňáčkům jejich první vysvědčení. Že šlo jenom o výpis, nikomu nevadilo.

Ještě před jeho rozdáním mi děti prostřednictvím svých pracovních tabulek poskytly zpětnou vazbu o tom, co se za I. pololetí ve škole naučily a k čemu se jim to bude v životě hodit. Dozvěděla jsem se, jak je důležité počítat peníze v obchodě, hlavně před svátky, když maminka posílá tatínka a děti na nákup potravin na pečení cukroví, a jak je krásné číst si v knížkách, protože z toho mají děti radost.
Naši prvňáčci byli na dnešní den velmi natěšení, plni očekávání a moc jim to všem slušelo. Ještě větší radost jim udělala návštěva z TV Seznam.
Těší mě, že se jim škola líbí, že jim nic neubírá na jejich spontaneitě, že se naše děti nebojí říkat své nápady, vyjadřovat svá přání a svou jedinečností se navzájem obohacovat.
Naši starší žáci si svá pololetní vysvědčení museli převzít trochu netradičním způsobem. Našli ho online v prostředí MS Teams. Například žáci 5. třídy měli nebývalou radost z toho, že sami dokázali vysvědčení najít a mohli se pochlubit rodičům. Ve všech třídách proběhly dnes online třídnické hodiny. Bylo to velmi příjemné setkání, třídní učitelé s žáky zhodnotili první pololetí a společně vymysleli plány na pololetí druhé.

Vážení rodiče a zákonní zástupci,
děkuji Vám za sebe i své kolegy za podporu, kterou svým dětem v této pro mnohé z Vás nelehké době svým dětem poskytujete.
Doufáme, že se co nejdřív s našimi žáky opět setkáme ve třídách.
Za tým pracovníků ZŠ Grafická
Radmila Jedličková, ředitelka školy

Slavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetíSlavnostní ukončení I. pololetí

Autor článku: Mgr. Radmila Jedličková
Autor fotografií: Mgr. Radmila Jedličková

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace