Základní a mateřská škola Grafická
Základní a mateřská škola Grafická na Facebooku

Slavnostní ukončení pololetí - 30.1.2020

Dnes jsme ukončili slavnostně I. pololetí školního roku 2019/2020

Jako každý rok se žáci po předání výpisu z vysvědčení třídními učiteli, přesunuli do tělocvičny školy. Zde potom proběhlo slavnostní předání odměn a čestných placek za výbornou docházku do školy. Bylo opravdu těžké vybrat ty nejlepší, protože velmi mnoho žáků mělo nulovou absenci.
Oceněn byl také žák 7. třídy pro své přátelské chování ke všem spolužákům a také pro svou pracovitost a píli, kterou projevuje ve škole i mimo ni. Poukázky do Fruitisima obdrželi žáci, kteří podpořili nemocné HIV prodejem Červené stužky.

Slavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetíSlavnostní ukončení pololetí

Autor článku: Mgr. Radmila Jedličková
Autor fotografií: Mgr. Radmila Jedličková

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace