Snažíme se vybudovat bezbariérovou třídu

V současné době je naším velkým cílem vybudování bezbariérové třídy. Pomůžete nám?

Na našich stránkách uveřejňujeme vše nové, čím se snažíme zlepšit a zkvalitnit výuku a zajistit dětem, aby se ve škole cítily dobře. Naším velkým cílem je v současné době vybudování bezbariérové třídy pro prvňáka, který roste jako z vody a v příštím roce  už nebude možné ho vynášet po schodech nahoru. Do budoucna bude tato třída s přilehlým bezbariérovým příslušenstvím a zónou pro odpočinek otevřená pro dalšího kluka nebo holku, pro které je cesta k postavení se " na vlastní nohy " obtížnější.
Zároveň děkujeme firmě  Bidvest Czech Republic s.r.o za sponzorský dar  ve výši 8000,-Kč věnovaný škole za účelem vybudování bezbariérové třídy. Bez Vaší pomoci a podpory bychom nemohli plnit dětské sny a přání. Děkujeme!

Vynášení Šimona do třídy Vynášení Šimona do třídy Vynášení Šimona do třídy Vynášení Šimona do třídy Vynášení Šimona do třídy