Spolupráce s Nadačním fondem Harmonie

Na naší škole probíhá výuka houslí, která je součástí pilotního projektu Nadačního fondu Harmonie.

Nadační fond Harmonie využívá intenzivního hudebního vzdělávání a práce v dětském orchestru jako nástroje k překonání sociálního vyloučení, získání sebedůvěry a zlepšení studijních výsledků dětí. Projekt je inspirován El Sistemou, speciálním hudebním vzděláváním, které vzniklo ve Venezuele v roce 1975 a v současné době je rozšířeno již ve více než padesáti zemích celého světa.

Výuka probíhá třikrát týdně pod vedením předních českých hudebníků; v průběhu roku děti koncertují jak pro své spolužáky a rodinu tak i pro širší veřejnost. Výuka je plně hrazena z prostředků nadačního fondu včetně nástrojů. Patrony projektu jsou herečka Simona Stašová a Pražská komorní filharmonie.

www.nfharmonie.cz.

Spolupráce s Nadačním fondem Harmonie

Spolupráce s Nadačním fondem Harmonie, byla po dohodě s rodiči a zástupci nadačního fondu ukončena 30.4.2015.