Štědrý den u Spejblů - 18.12.2018

Divadlo Spejbla a Hurvínka - Štědrý den u Spejblů

V úterý 18.12. 2018 žáci čtvrté třídy společně se žáky druhé třídy navštívili představení Štědrý den u Spejblů v Divadle Spejbla a Hurvínka v Dejvicích.
Dnešní program byl zajímavou kombinací loutkového a hraného divadla s aktuální vánoční tématikou. Překvapením pro děti byla velikost dřevěných loutek v porovnání s živými postavami v představení. Prostory divadla se dětem líbily, prohlédly si výstavu loutek, pohrály si s nimi a také si vyzkoušely, jak se vlastně loutky vodí. O přestávce se zde pohodlně nasvačily, mohly si koupit něco dobrého na zub i si popovídat.
Druhý den jsme si ve škole o představení povídali, některé děti viděly loutkové divadlo poprvé.
I když děti Štědrý den u Spejblů pobavil, na ten svůj se už moc těší .....