SWOT analýza školství Prahy 5

Swot analýza mateřských a základních škol Prahy 5

Vážení rodiče,
ráda bych se na Vás obrátila s prosbou o spolupráci na SWOT analýze, kterou se rozhodla zpracovat Městská část Praha 5 pro účely Strategického dokumentu rozvoje školství Prahy 5. Z výsledků této analýzy získá městská část důležitá data potřebná pro rozvoj školství v Praze 5. Důležité jsou tyto výsledky, ale i pro naši školu, nás pedagogy, Vás rodiče a pochopitelně hlavně pro žáky naší školy. Čím více se od Vás dozvíme, co se Vám u nás ve škole líbí a co byste naopak rádi změnili či vylepšili, tím více toho budeme moci udělat a věřím, že i společnými silami.
Anonymní dotazníky, které najdete na webové stránce https://swot.praha5.cz/, jsou určeny žákům, rodičům, pedagogům a všem zaměstnancům školy. Váš dotazník najdete v sekci Rodiče a žáci.
Dotazníky máte možnost vyplnit v době od 3. 6. 2019 do 21. 6. 2019 a jeho vyplnění Vám zabere cca 15 minut.
Dotazníky prosím vyplňte pečlivě, protože jste to Vy, kdo můžete ovlivnit, jaká bude Vaše škola
S výsledky Vás rádi seznámíme prostřednictvím školské rady a třídních učitelů.

Doplněk pro rodiče žáků 1. – 5. tříd.

Dotazníky jsou připraveny i pro děti mladšího školního věku (1. – 5. tříd). Záměrem je, aby je děti vyplňovaly společně s rodiči. Ideálně bychom si přáli a chtěli Vás požádat, abyste doma našli společnou chvilku, sedli si se svými dětmi k dotazníku a vyplnili tak, jak děti školu vnímají. Možná od Vás budou mladší děti potřebovat mírnou dopomoc k plnému pochopení některých otázek. Také tyto dotazníky jsou na https://swot.praha5.cz/, v sekci Rodiče a žáci.
V případě, že nemáte možnost přístupu k počítači či internetu, můžeme Vám umožnit vyplnění dotazníků ve škole, svůj požadavek sdělte třídní učitelce/ učiteli. Termín bude upřesněn podle počtu zájemců.

Za vedení školy
Mgr. Radmila Jedličková, ředitelka školy