Turnaj v kopané 23. 4. 2018

Dne 23. 4. 2018 se žáci 1. stupně ZŠ ze 2. a 3. třídy zúčastnili turnaje v kopané v tělocvičně naší školy.

Ve společných hodinách tréninku v rámci hodin tělesné výchovy minuly týden si oba třídní týmy připomenuly pravidla kopané a připravily se na dnešní zápasy. Po skvělém výkonu obou týmů vyhrál v kategorii dívek tým Modrých a v kategorii chlapců tým Bílých.
Po zásluze byli všichni hráči oceněni sladkou odměnou a kapitáni vítězných týmů obdrželi diplomy a malý pohár za 1. místo. Poražení pogratulovali vítězům a už se všichni těšíme na další plánovaný turnaj ve vybíjené.