Základní a mateřská škola Grafická
Základní a mateřská škola Grafická na Facebooku
Logo Základní a mateřská škola GRAFICKÁ

Vlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třída

Ve čtvrtek 11.5.2017 proběhla plánovaná vlastivědná vycházka dětí z 2. a 5. třidy.

Trasu vycházky určily děti podle plánku Prahy se zaměřením na historické památky hlavniho města. Navštívily zahradu Kinských, Letohrádek Kinských - Musaion - národopisná expozice a další památky.
Občerstvily se v unikátní kočičí kavárně, kde měly možnost důkladně si prohlédnout deset přítulných a velice přátelských kočiček, pohrát si a pomazlit se s nimi. Rovněž si děti připomenuly své znalosti o šelmách kočkovitých a ověřily si jejich znaky na kočce domácí.
Z akce si děti v hodině Vv nakreslily ilustrační obrázky.

Vlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třídaVlastivědná a přírodovědná vycházka 1., 2. a 5. třída

Autor článku: Mgr. Radmila Jedličková
Autor fotografií: Mgr. Radmila Jedličková

webdesign: Spinao s.r.o.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace