Výroba umělého sněhu 22. 1. 2018

Děti z přípravné třídy si vyrobily vlastní umělý sníh

Děti z přípravné třídy zbožňují sníh. Ve výuce si nejprve naše šikovné děti vystřihly tři vločky a potom namalovaly, jak lehce vločky padají k zemi. Dlouho jsme si povídali, co všechno můžeme dělat ze sněhu. A protože si tento rok dává sníh dost na čas, rozhodli jsme se, ze si vyrobime vlastní “umělý” sníh. Při výrobě jsi si užili spoustu legrace. Chvíli to i vypadalo, ze se nám sníh nepovede. Nakonec to dobře dopadlo a dokonce jsme si udělali krasné sněhuláčky.