Vysvědčení v 1. třídě - 30.1.2020

První třída dnes měla co oslavovat. Vždyť žáci z naší první třídy dostali úplně poprvé v životě vysvědčení a takovou věc je třeba náležitě oslavit.

Ale z té jedné jedničky vlastně ani není poznat, co jim nejlépe šlo a co všechno se naučili a tak dostal každý žák od paní učitelky a paní asistentky tajný dopis s diamantem, kde se mohl sám či s dopomocí dočíst, co všechno už umí a jakou z toho má paní učitelka radost.
Vysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. tříděVysvědčení v 1. třídě