Aktuální informace k zápisu do prvního ročníku na školní rok 2020/2021
Aktuální informace k zápisu do prvního ročníku na školní rok 2020/2021v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva, týkající se koronaviru a onemocnění COVID-19.

Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021 pro cizince / Precautions for enrollment to the primary school for the 2020/2021 school year for foreigners
Informace k zápisům

Studijní materiály a zadání úkolů pro žáky
Pro přehlednost jsme vytvořili novou rubriku, ve které naleznete chronologický seznam studijních materiálů a úkolů pro naše žáky.

Aktuální Informace k přijímacím zkouškám na SŠ pro školní rok 2020/21
Na základě tiskové zprávy MŠMT ze dne 23. 3. 2020 se ruší 2. kolo jednotných státních přijímacích zkoušek na čtyřleté maturitní obory. Přijímací zkoušky by měly proběhnout 14 dní poté, co se opět otevřou školy.

Jak zvítězit nad drakem Koronem - omalovánkový příběh
Vážení rodiče a milé děti, předkládáme Vám omalovánkový příběh o tom, jak můžeme společně porazit draka Korona. Příběh vznikl pro děti, aby se snadněji seznámily s opatřeními, kterými mohou sebe i své blízké chránit před nemocí COVID-19.

Všechny novinky >>

04.04.2020 - Blíží se Velikonoce!

Všechny fotogalerie >>